Meghívást kaptunk a hétvégén az RMKDM által szervezett Elektronika mentes táborba, ahol Konrád András László és Kalányos István önkéntesünk rövid elsősegélynyújtó bemutatót tartottak az érdeklődőknek, akik nagyon lelkesen fogadták a bemútatót és nagyon sok hasznos ismerettel gazdagodtak a bemutatónak köszönhetően.